Товари для рослин Чернівці

При посадці саджанців плодово-ягідних культур, хочеться відразу все і багато, але виникає питання - чи зможете ви забезпечити їм правильний і своєчасний догляд? Адже «молодь» вимагатиме особливої уваги - знадобиться контролювати їх розвиток, щоб вчасно допомогти. Купити саджанці та насіння ви можете в Свитязь, садовий центр у Чернівцях.

Перший рік: правила догляду

Так як в перший рік життя для повноцінного розвитку саджанців буде цілком вистачати живильних речовин, закладених в яму при посадці, то удобрювати їх не потрібно. Регулярне розпушування землі в пристовбурних кругах, прополка бур'янів, полив - ось ті агротехнічні прийоми, які виконувати необхідно.

Ніколи не слід залишати нову поросль від коренів рослини або від штамбів - все пагони видаляється категорично, щоб поживні речовини не «розпорошувалися», а діяли цілеспрямовано на саджанець.

Для догляду за саджанцями в перший рік буде потрібно і регулярно оглядати рослини в період появи листогризучих гусениць, їх збирають вручну, але якщо поразка набрав масового характеру, доведеться скористатися хімічними засобами.

Добрива та хімікати для росли в Чернівцях продаються в Свитязь, садовий центр.

Рік за роком: особливості подальшого догляду

Розвиток кореневої системи відбувається поступово: два роки в межах посадочної ями і тільки потім коріння виходять за її межі. Тому грунт обробляють в рамках пристовбурного кола, щорічно розширюючи його на півметра.

Пізньої осені, коли закінчується листопад і зростання дерев, виробляють перекопування грунту, перевертаючи пласт, але не подрібнюючи його. Поблизу штамба глибина перекопування становить не більше 7-8 см, щоб не пошкодити кореневу систему. При такій обробці внесені добрива і залишилися бур'яни проникають всередину, а зимуючі в грунті шкідники, навпаки, виявляються зверху і гинуть. До того ж, в брилах довше затримується волога.

Взимку сніг може стати другом і перетворитися в теплу ковдру для рослин, але коли його багато, можуть виникнути і неприємності. Осідаючи на весняному сонці, сніг може розщеплювати і ламати гілки, при цьому пошкоджується кора, що шкідливо для дерева. Щоб уберегти саджанці, восени акуратно стягують крону і пов'язують її міцним матеріалом, але досить м'яким. Роблять це в теплі дні, так як на морозі гілки стають крихкими і їх легко зламати.

При весняній обробці грунт тільки рихлити, вирівнюється і мульчують для захисту від пересихання. Корисна навесні підгодівля добривами, необхідними для росту і розвитку рослин.

В магазині Свитязь, садовий центр у Чернівцях ви знайдете все потрібне для вас.

місто Чернівці, вулиця Головна, 201

 +380(66)943-00-89(0372) 57 06 49