Асортимент саджанців

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 19:00
Закрито

Тривалий час садовий центр "Свитязь" у Чернівцях успішно реалізує продукцію власного виробництва - посадковий матеріал різних декоративних, плодових і ягідних рослин. Каталог компанії великий асортимент сортів посадкової сировини, за допомогою якого можна озеленити громадські території, прибудинкові та дачні ділянки.

Ми постійно оновлюємо та намагаємось розширювати перелік пропозицій і вносити в каталог нові види і сорти розсади, саджанців і насіння. Незмінним залишається лише висока якість і відмінна приживлюваність рослин та клієнтоорієнтована політика щодо формування розцінок.

Купити саджанці у Чернівцях, Свитязь
Купити саджанці у Чернівцях, Свитязь

У нас можна без зусиль підібрати будь-які квіти, декоративні та садові рослини від найпоширеніших до більш екзотичних. У широкому виборі представлений посадковий матеріал листяних і хвойних дерев, саджанці кущів та плодових дерев. Весь посадковий матеріал вирощений руками професіоналів, які гарантують гарну приживлюваність сировини, стійкість до захворювань і повну відповідність заявленим характеристикам. Саджанці та розсада обов'язково проходять строгий контроль, що виключає отримання бракованих або нежиттєздатних рослин.

Щоб отримати якісні саджанці та інші товари для саду і городу звертайтесь в садовий центр "Свитязь" у Чернівцях.

Наше відео
Ще відео
Розміщення на мапі міста