Засоби по догляду за рослинами

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 19:00
Закрито

Купити засоби захисту рослин пропонує садовий центр "Свитязь" у Чернівцях. Засоби по догляду за рослинами покликані захистити, прискорити зростання, поліпшити якість посадок, врожаю. Наші хімічні засоби захисту рослин і добрива в продажу за недорогим цінами.

Будь-який садівник скаже, що на ділянці не достатньо мати багатий родючий ґрунт та ідеальні кліматичні умови для гарантії прекрасного врожаю. Не менш важливо застосування препаратів-прискорювачів росту, захисту від шкідливих бактерій і паразитів, покращувачів якості грунту. Початківці городники згодом дізнаються, що саме потрібно ввести в грунт і як відлякувати шкідників, а бувалі дачники добре знають, чим удобрити грядки для отримання чудового результату. Каталог нашого магазину має засоби захисту в стандартних наборах (підходять для більшості рослин) і з унікальними компонентними складами для конкретних видів флори.

Засоби по догляду за рослинами у Чернівцях, Садовий центр "Свитязь"
Засоби по догляду за рослинами у Чернівцях, Садовий центр "Свитязь"

Гербіциди, фунгіциди, пестициди, добрива та інші виступають як захисні речовини від хвороб і шкідників. Хімічні засоби захисту рослин покликані вбивати селективно бур'яни, залишаючи цінні посіви в безпеці.

Сучасна обробка сільськогосподарських культур базується на технології боротьби з бур'янами, хворобами та шкідниками. Для цього вдаються до біологічних, хімічних, агротехнічних і механічних засобів і методів захисту рослин, їх можна купити в нашому магазині.

Органічні і мінеральні добрива як засоби захисту рослин вводять в грунт перед посадкою або використовують при поливі. Вони проникають через коріння в структуру, насичуючи корисними компонентами, покращуючи цвітіння і урожай.

Добрива і пестициди у Чернівцях, Свитязь
Добрива і пестициди у Чернівцях, Свитязь

Засоби захисту сільськогосподарських рослин від шкідників і хвороб (пестициди, фунгіциди, родентициди) відлякують або вбивають комах і гризунів, щоб ті не зашкодили посадкам. Шкода грибків і тварин для рослин полягає в тому, що вони переносять небезпечні захворювання, які через рослини потрапляють в організм людини. 

Тож використовувати різноманітні засоби по догляду за рослинами можна і потрібно. Головне дотримуватися дозування та всіх інструкцій.

Звертайтесь в садовий центр "Свитязь" у Чернівцях і ми Вам допоможемо!

Наше відео
Ще відео
Розміщення на мапі міста