Ви хочете мати біля дому фруктові дерева, які б приносили багато плодів, ягідні кущі, гарні квіти. Але як посадити рослини так, щоб вони швидко виросли, не загинули від холоду та шкідників? Як, а головне коли потрібно здійснювати посадку рослин? 

Жовтень - ідеальний час. Саме в цей період погода та температура навколишнього середовища відповідає всім нормам для комфортного приживлення рослини у землі.

Як та коли правильно висаджувати саджанціЯк та коли правильно висаджувати саджанціЯк та коли правильно висаджувати саджанціЯк та коли правильно висаджувати саджанціЯк та коли правильно висаджувати саджанціЯк та коли правильно висаджувати саджанціЯк та коли правильно висаджувати саджанці

Як правильно посадити дерево?

  • Варто почати з вибору місця для посадки. Для плодових дерев таке місце має добре освітлюватися. Поруч не має бути багато інших рослин, адже дерево буде рости і створювати тінь для "сусідів". Не можна садити дерево на місці, яке часто підтоплює або яке має застояну вологу. Також краще уникати місць, на яких уже раніше росли плодові дерева.
  • Потрібно підготувати саджанці до посадки. Саджанці треба висаджувати чим швидше після покупки, та якщо у Вас не буде такої змоги, їх треба поставити і прохолодне темне приміщення. Перед посадкою саджанці треба замочувати у воді на кілька годин з можливим додаванням стимуляторів коренеутворення. 
  • Проведення посадки. Щоб посадити дерево, потрібна яма відповідного розміру. Змішайте на дні ямки ґрунт із некислим торфом, перепрівшим компостом чи іншою перепрівшою органікою, зверху присипте шаром землі (не допускайте прямого контакту кореневої системи з добривами). Потім розмістіть саджанець у лунці і поступово починайте засипати землею, обережно ущільнюючи кожен шар долонею чи ногою. Після посадки дерево треба добре полити.
  • Післяпосадкові процедури. Саджанець потрібно обов'язково прикріпити до опори, щоб він не нахилився чи не поломався через пориви вітру. Якщо під час посадки саджанець пошкодився, його краще замастити садовим варом. Також варто слідкувати щоб молоде дерево мало достатньо вологи, але не потрібно допустити перезволоження. 

Щоб дізнатися всі тонкощі та зрозуміти основні правила висадки саджанців, звертайтесь у садовий центр "Свитязь" у Чернівцях. Ми допоможемо Вам з вибором, розкажемо як правильно висаджувати рослини, чим їх підживлювати та як захистити від шкідників.